X
تبلیغات
رایتل

موعود مهربان

14 تیر 1389

ای یگانه ای که هزاران لب از تو می گویند، هزاران سر به سرّ تو می اندیشند ، هزاران قلب تو را احساس می کنند ، هزاران گوش از تو میشنوند ، هزاران پای راه وصف تو را می پویند ، هزاران چشم ، آفاق نگاه تو را می جویند اما هنوز، یک از هزاران ، تو را فهم نکرده اند ؛ همه تو را برای خود می خواهند .از تو گویم ای در حریم عشق های خداوندی ، تنها خداوند عشق ، اگر حصه ای از قصه غصه تو را به گوش سلامت رسانم برای همیشه بیمار خواهد شد زیرا که تاب شنیدن و کشیدن دردهای تو را هیچ وجودی در وجود ، هنوز به وجود نیامده است .از تو گویم ای زماندار و زمامدار لحظه های من ، بی تو هر زمان که با تو نبوده ام با خود نیز نبوده ام که هر زمان از خداوند ، آن بی زمانی که زمام زمان به دست اوست میخواهم و میخوانم که امام زمان خویش را زمان به سر آید که از فراقت ای یار جان زمان نیز به سر آمد. از تو گویم ای رنج سی ساله من ، تو و ای لذت هزار ساله تو،  من ، تا دیده خدا دیده ات از برابر دیده ام محو شده است ، دیده ام جز اشک ندیده که نه دیده بلکه جزء جزء وجودم ، جدا جدا ، خدا خدا می کند ، دریغا و بسیار بار دریغا که در ورزشگاه های آه الود جهانی هیچ چشمی حتی برای یک لحظه دریغ خوردن بی دریغ تو را ، دریغ نخورد؛  پس تو خود به فکر خود باش و چیست آنچه تو بخواهی و خدا نخواهد ؟

نظرات (9)
سوتک
14 تیر 1389 ساعت 22:44
الهی عظم البلا. این روزها این دعا شاید بیشتر از همیشه درد مردم ستم دیده ایران را بیان کند. شیعه مولا علی و مرید آقا امام زمان همشه مظلوم بوده. گاه به دست سفاکان عباسی و گاه به دست مامون‌های به ظاهر طرفدار شیعه. آنچه امروز برسر دین مردم آوردند غایت آرزوی صهیونیست است. خداوند همه ما را به راه راست هدایت کند.
سری هم به ما بزنی خوشحال می‌شوم
پاسخ دانیال:
لجن متعفن کلامت یاد آور سخن بزرگی بود که فرمود : فتنه آینده با ادبیات دینی به میدان می آید ... شما سلسله شیعیانی هستید که حسین را در کربلا تنها گذاشتند و خود را حامی جنبشی میدانید که از گوگوش تا سروش در آن جای دارد ... به راستی با کدام آبروی اسم مقدس صاحب الزمان را بر دهان دجال گونه ات جاری میسازی ...
هیهات نه این ژست قرآن بر سر کردنتان و نه آن مانتو های سبز بر تن زنان نیمه برهنتان هیچ یک خللی بر قلب سرباز کوچک ولایت وارد نمیسازد ... شما را علی خوب شناخت که چهارده قرن پیش فرمود : « الا و ان اکثر اشیاعه... و اصحاب الطیالسة الخضر.» بحار الانوار، ج52، ۱۹۳
بیشتر یاران «دجال» که به جنگ و ستیز با حضرت ولی عصر(عج) خواهد پرداخت، از افراد ناصالح و آلوده خواهند بود و آنان شال و ردایی سبز رنگ بر سر و شانه های خود خواهند افکند ..
امثال شما خواب نیستند بلکه خود را به خواب زده اند و امید دارم جهنم یاس و ذلت و حقارت دنیا قبل از جهنم الهی در انتظارتان باشد
سوتک
15 تیر 1389 ساعت 01:35
کلامم برایت درد آور است چون با حقیقتی آشنایت کردم که از اعماق جانت صدا می‌زد که در لشکر یزید هستی نه حسین. فرصت برای یافتن راه باقی است.
اگر یکی از طرفداران جنبش سبز در گوشه‌ای مانتوی کوتاهی پوشید برما حرجی نیست. اما مشاور رسمی دولت مدعی امام زمان اگر موهای دم اسبی داشت شما کلاهت را بالا بگذارد. اگر دست راستش و معاون اولش دزد بود و فریاد دزدُ -دزد می‌زد به یاد حکومت عدل علوی بیافت. جالب اینکه شما طرفدار دولتی هستی که از حبیب محبیان نا سعید حدادیان در آن می‌خوانند. گوگوش و سروش کجا بود؟ شما اجالتا مقدماتی فراهم کنید تا جناب حبیب بعد از زیارت عاشورا برایتان «بزن بارون که دین را ساز کردند رو بخونه.»
در با عشق و علاقه به شما سلام می‌کنم که این سیره‌ای است که از قرآن یاد گرفتم تا با سعه صدر و در آخر هر نماز برایت سلام بفرستم تا شاید خداوند همه ما را هدایت کند.
پاسخ دانیال:
صحبت از حقیقتی کردی گویی حقیقت بر ما مشتبه هست . آن هم در زمانی که هر طفل مکتب نرفته ای میداند ماهیت آن موج مرده . موج سبز را چه رسد به ما که خود از افسران دریادل ولایتیم .
اما روی سخن چیز دیگری است که در انتقاد از دولت زبان ما از شما بلند تر نباشد کوتاهتر نیست ولیکن سخن از جنبشی ست که تئوریسن های آن مثل جناب کدیور وجود امام عصر را انکار میکنند . سخن از همان چهار هزار مانتوی تنگی است که به رایگان در بین جنس ضعیفه توزیع شد .
درد چیز دیگری است برادر ... و الا مشکل که همچنان باقی است مگر رشوه و دزدی و .. در زمان حکومت علی وجود نداشت ...
شما از چه روی خود را حسینی میدانید و ما را یزیدی .. مردانگی و آزادگی حسین در مکتب شما میگوید شعار نه غزه نه لبنان سر دهید.
حسینی که فریاد زد اگر دین جدم جز با کشتن من احیا نمیشود پس ای شمشیرها مرا در برگیرید .. به شما گفت در خیابان های پایتخت شعار جمهوری ایرانی بدهید .... مسئله اظهر من الشمش هست و شما تنها خود را به خواب زده اید ...
سوتک
15 تیر 1389 ساعت 14:09
برای ما جای شبه و تردیدی نیست. سراسر وجودم عشق به مولا امام زمان و حضرت امام است. درک شخصی آقای گنجی به خودشان مربوط است و حتما در یوم‌آلحساب جوابش را خواهند داد همانطور که در اینجا جوابش را می‌دهند. حرف من این است شما یک سری به بیانیه‌های آقای موسوی بزنید ببنید آیا حرف‌های او را تایید کرده یا تکذیب؟ برادر ما داریم از اسلام حرف می‌زنیم گنجی و نوری‌زاده و غیره کجای این قصه جای می‌گیرند؟ من به دنبال دین و آخرت خودم و مردمم هستم. شما دنبال چی هستی؟
پاسخ دانیال:
سوال من واضح بود
شما به علت عدم همراهی بنده با آقای موسوی به صراحت مرا یزیدی خطاب کردی و از اهل خوارج زمان دانستی با این که هیچ حرامی را حلال نکردم ..در پاسخ گفتم عده ای از حامیان جنبش سبز مثل آقای گنجی منکر وجود صاحب الزمان هستند و عده ای نیز در خیابان ها شعارهای خلاف اسلام مثل جمهوری ایرانی و یا نه غزه و نه لبنان سر میدهند و ... از شما سوال کردم اولا چرا اربابان جیره خوارتان مواضع خودشان را نسبت به این افراد معلوم الحال بیان نمیکنند ....خب اصلا از آنها گذشته از شما خواهش کردم به خاطر امام زمانی که ادعا میکنید دوستش دارید یک پست در وبلاگتان بزنید و از این افراد برائت بجویید ...
شما نسبت به بنده که لااقل در لسان محبت اهل بیت را گویا هستم این قدر افترا بستید تنها به جرم اینکه آقای موسوی و ماهیت جنبش کذایی اتان را خوب شناخته ام ولی طرف میاد امام زمان را منکر میشه اون موقع میگی اون برداشت خودش از این مسئله بوده و حساب و کتابش با خدا ... خرجی نداره که یک پست بزن از این افراد برائت بجوی بگو غلط کردید شعار نه غزه نه لبنان سر دادید چرا که در مکتب حسین انچه اصل هست اسلام هست و حکومت مهدوی ایرانی نیست که جهانی است.
اما پرسیدی دنبال چی هستم من همانند شتری که دنبال ساربان خویش است سایه به سایه قدم به قدم با تمام وجود ولی فقیه خویش را همراهی میکنم و بس و در این راه از ملالت هیچ ملامت کننده ای هراسی ندارم .
منتظر موعود مهربان)
16 تیر 1389 ساعت 12:15
سلام شما هم با افتخار لینک شدید
پاسخ دانیال:
ممنون از همراهی سرکار
هبوط
16 تیر 1389 ساعت 15:43
سلام
مطلبت مثل همیشه عالی بود...
و اما استدلال هایت عالی تر....
موفق و پیروز باشی
در پناه حق
پاسخ دانیال:
واقعا شرمنده میشوم وقتی میبینم همیشه این سطور این ناچیز را همراهی میکنی ...
بانوی اردیبهشت
18 تیر 1389 ساعت 17:55
سلام مطلبتون زیبا بود مثل همیشه!
پاسخ دانیال:
ممنون ...وبلاگ شما هم زیباست
زهرا
2 خرداد 1390 ساعت 01:23
اعتراف میکنم که هیچوقت نمیتونم این خانه رو ترک کنم. با اینکه راضی به اومدنم نیستید.
همیشه و همیشه یاد حرفاتون می افتم. هیچ وقت هیچ وقت فراموش نمیکنم. اما ازتون خواهش میکنم شما رو به حضرت ابوالفضل قسم میدم که لینک من رو حذف کنید. وقتی از حضورم ناراحتید و نمی تونید کاری کنید که به اینجا نیام بهترین کار این هست که لینک رو حذف کنید.
در مرام شما نیست که این خواهش رو رد کنید.به حرمت امام حسین...
پاسخ دانیال:
هنوز هم در فراموشی به یاد من هستی ؟!
وقتی من هر سال بهار عاشق میشوم و هر سال پاییز شکست میخورم
زهرا
8 آبان 1396 ساعت 21:19
چرا دلم گیر اینجاست
اینجایی که هیچ وقت جای من نبوده
یه خیابون یه طرفه بی انتها ک هرچی میرم ب هیچ جا نمیرسم
پاسخ دانیال:
مهربانی هایت را دیده ام و عشق را از قلب تو به ارث برده ام ...
محمدهادی
16 آذر 1396 ساعت 20:10
سلام.خوبید شما؟یه جوان 30ساله هستم چندین سال قصد دارم ازدواج کنم ولی بخاطر مشکلات مالی نمی توانم ازدواج کنم اگر امکانش هست به من کمک مالی کنید تا ازدواج کنم ممنون.شماره تماس 09033052928.
شماره عابربانک ملی(6037997213792667 )قربانی هستم.متشکرم.الله وکیلی اگر ناچار نبودم این پیام نمیدادم
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.